Chcete vyhladit vrásky? Žehličku si nechte na šaty, používejte „Senzaci“!

Při honbě za mládím a krásou jsou ženy schopny téměř všeho! Kosmetické procedury, na které si neváhají vzít půjčku, nebezpečné přípravky, lidové recepty všeho druhu... S krémem "Senzace" už ale nebude muset podstupovat žádné oběti - jeho použití je snadné a příjemné, viditelný účinek přitom přichází okamžitě. Povrchový ultra-lifting vyhladí drobné vrásky a eliminuje viditelnost velkých. Vaše pleť se rozzáří mládím! Díky aktivním složkám ve složení přípravku krém působí na povrch pleti pomáhá jí vypadat lépe.

Co je to Lifting? Nehledě na to, že se toto slovo poslední dobou neustále omílá na televizních obrazovkách, je potřeba vědět, co si pod tím představit. Lifting bývá hloubkový a povrchový. Povrchový lifting (je to zrovna náš případ) vytváří na povrchu obličeje velmi tenký film, který vypíná pokožku a "podporuje" její oválný tvar. Výsledkem používání krému "Senzace" je velmi rychlý viditelný účinek. Při jeho pravidelném používání bude vaše pleť zaručeně vypadat mnohem lépe.

Můžete ho nanášet nejen na obličej, ale i na další části těla vyžadující korekci. Po jeho použití budou vypadat dokonale. Plánujete si obléct večerní šaty s hlubokým výstřihem? Neváhejte nanést krém "Senzace" na oblast krku a dekoltu. Obdivující pohledy jsou zaručeny!

Krém působí ve dvou směrech - vizuálně redukuje malé vrásky a hydratuje pleť, chrání ji před ztrátou vlhkosti. Nanášet make-up na tento krém je jedna radost. Tonální krém už nebude ucpávat póry ani vytvářet vějířky, rozprostře se rovnoměrně jako tenký závoj.

Aktivní složky krému "Senzace" fungují synergicky - ideálně se doplňují a zesilují jednotlivé účinky při vzájemném působení.

Peptidový komplex MATRIXYL® 3000 obsahuje takzvané matrikiny - molekuly, které mohou zahájit proces regenerace a restrukturalizace pleti. Díky obsahu matrikinů se aktivuje výroba makromolekul mezibuněčného matrixu (angl. extracellular matrix). V důsledku takového mechanismu působení je možné dosáhnout efektu omlazení. Matrikiny mohou působit na geny, které odpovídají za regeneraci pleti.

Beta glukan je polysacharidem podporujícím obranyschopnost organismu, který se získává z ovsa nebo droždí. Je schopen stimulovat makrofágy - buňky, které se aktivně podílejí při hojení poranění. Zesiluje syntézu elastinu a kolagenu, přispívá k viditelnému vyhlazení drobných vrásek. Zvyšuje přirozenou obranyschopnost pleti, udržuje mládí.

Hydrolyzované hedvábí - povrchově aktivní složka, která na pokožce vytváří lehoučký film, vyhlazuje ji a znatelně zlepšuje její vzhled. Přírodní hedvábí se vyrábí z nití kokonů bource morušového. Podivuhodný fakt: v minulosti bylo hedvábí dražší než zlato a tajemství jeho výroby mělo cenu života.

Pravé hedvábí se téměř ze 100 % skládá z vláknitých proteinů a obsahuje velmi cenné aminokyseliny. Fibroin, bílkovina tvořící chemickou podstatu vlákna přírodního hedvábí, je velmi bohatým zdrojem glycinu, který může pronikat hluboko do tkání, intenzivně hydratovat pokožku a stimulovat regenerační procesy buněk.

Navíc proteiny hedvábí mohou umocňovat pozitivní působení dalších kosmetických složek anti-age kosmetiky.

Hyaluronát sodný je v průběhu posledních desetiletí zřejmě nejdiskutovanější kosmetickou složkou. Proč se o něm tolik mluví? Jde o to, že má schopnost vázat a zadržovat vodu. Je známo, že jedna molekula hyaluronátu sodného váže 500 molekul vody. To znamená, že má takzvaný "pampers efekt" - schopnost udržovat vlhkost v pokožce.

Extrakt z portuláku působí jako silný protizánětlivý a omlazující prvek, má zklidňující a mírný antimikrobiální účinek.

Tvar krému "Senzace" umožňuje, abyste ho měli vždy po ruce, ať se vydáte kamkoli. Díky pohodlnému šroubovacímu uzávěru vám nevyteče. Krém je rozdělen do kompaktních vakuových pytlíků o objemu 10 ml, což umožňuje ušetřit místo v kosmetické taštičce a využít krém až do poslední kapky.