Fyto-gel Ortophyt patři mezi TOP 10 nejprodávanějším produktů Tiande! Proč?

Masážní gel Ortofit to je zdraví ze samého srdce Altaje!

Altaj je jedinečné místo. Jeho území je zařazeno do seznamu UNESKO jako jeden z málo změněných ekologických regionu světa.

Byliny, voda, minerály této oblasti mají zvláštní energii a sílu. A skoro všechny léčivé rostliny v receptuře Ortophytu jsou pěstované a sbírané v Horním Altaje.

Speciální gelová konzistence toho gelu - umožňuje účinným látkám, rychle pronikat do hlubších vrstev tkáně a dostat se na postižené místo v krátkém časovém období. 

Chondroprotektory to jsou látky které regeneruji kloubní chrupavku. Ony vyživují chrupavku a zastavuji degenerativní změny v ní.

V Ortophytu vlastností chondroprotektoru hraje rolí látka, která se jmenuje Dimethylsulfon.

Dimethylsulfon- to je netoxický, hypoalergenní komponent, který je součástí mnohých doplňku stravy - zdroj organické, biologicky dostupné síry, která je velme důležitým prvkem pro syntézu pojivé tkáni, ke které patři i kloubní chrupavka.

Při nemocech pohybového ústroje obvykle se doporučují Síro-vodíkové koupele.

Síra do našeho organizmu se dostává s potravin ale s věkem její koncentrace v důsledku zpomalení metabolických procesů rapidně se zmenšuje, proto skoro všechny starší lide mají problémy s pohybovým ústrojím.!!!

Studie prokázaly: dimethylsulfon není horší než nesteroidní lék «Ibuprofen» ale nemá vedlejší účinky!!!

Taky Dimethylsulfon - rychle proniká přes pokožku je dopravním prostředkem všech účinných složek gelu.