Fyto-zábal z mořských řas "Modelování postavy"

Ve většině Spa - salonu Vám můžou nabídnout jednosložkové zábaly, tedy ty, které používají pouze jednu účinnou látku - Čokoládu, bahno, mořské řasy a tak dále.

Zábal "Modelování postavy" od TianDe - to je fyto-zábal, který kromě řas obsahuje komplex účinných látek, které značně zvyšuje účinek spa-procedury.

Receptura vícesložkového zábalu je inovací společnosti TianDe!

Mořské řasy - urychlují buněčný metabolismus, zrychluji tok lymfy, zesiluje proces štěpení tuků, vyživují pokožku a dodávají ji vitamíny a stopové prvky.

Mořské řasy obsahuji taky velké množství kyseliny alginové která poskytuje kvalitní hydrataci pokožce a aminokyseliny glycin a prolin stimulují produkci kolagenu, díky němuž zábal poskytují výrazný liftingový účinek.

Mořské řasy pracuji taky jako kondicionér - vyhlazuji, změkčuji pokožku, dělají ji hedvábnou a jemnou!

Jak připravit fyto-zábal:

Fyto- směs zalit horkou vodou 70-80°C (teplota vody, kterou používáte při přípravě zeleného čaje) do kašovité konzistence, nechat odstát 5-10 minut, pak nanášet na problémové oblasti pasu, hýždí a boků, zabalit do potravinářské fólie a nechat na 20 - 25 min., poté důkladně opláchnout.

Před procedurou se doporučuje připravit pokožku: udělat si koupel nebo sprchu s Tělovou solí Grapefruitu nebo Zázvor nebo jakoukoliv Tělovou solí z řady SPA technologií.

Prodloužit a zvýšit účinek zábalů pomůžou naše produkty z řady Model Up, Čili papriček, správná výživa, masáže a pravidelné cvičení.


Zázvor - zrychluje krevní oběh v cévách kůže, stimuluje procesy lipolýzy, snižuje výskyt celulitidy, zmírňuje otoky.

Zelený čaj - zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních, vyhlazuje pokožku, zvyšuje její pružnost, pomáhá uvolňovat buňky od toxinů.

Altajské byliny - obnovují pružnost a elasticitu pleti, urychlují regeneraci tkání, pomáhají se vypořádat s vadami pokožky (strií, olupování, pigmentové skvrny).