Krev při čištění zubů.... Paradentóza?!

Bývá pravidlem, že když při čištění zubů uvidíme krev, ihned si diagnostikujeme paradentózu. Ale paradentóza - vzácný jev. 

Mnohem častěji lidé mají další problém - zánět (gingivitida a paradontitida). Při těchto onemocněních dutina ústní obzvláště potřebuje antibakteriální péčí. Vždyť hlavní příčinou zánětu tkaní dásní jsou patogenní mikroorganizmy.

Pasta "Zelený čaj + Ženšen Sanchi " obsahuje přírodní extrakt zeleného čaje a mentolu se silnou antibakteriální aktivitou vůči bakteriím, které způsobují zánět v dutině ústní.

Na rozdíl od chlorhexidinu a triclosanu - extrakt zeleného čaje a mentol nenarušují rovnováhu mikroflóry v dutině ústní, nezpůsobují plísňové onemocnění a nejsou návykové.

O zdraví dásní pečuje extrakt Sanchi - jeden z nejoblíbenějších druhů rostliny "ženšen". V Číně mu říkají "Tin Bu Chuaň", což znamená "nenahradit zlatem."

Extract Ženšenu Sanchi pomáhá normalizovat krevní oběh a metabolické procesy v tkaních paradontu i zvýšit pronikání živin.

Použití pasty "Zelený čaj +Ženšen Sanchí" spolu s kartáčkem na zuby "Prodental" násobí efekt!

A pokud máte bolesti, ze zkušenosti než dojdete k lékaři, který Vás dostatečně vyšetří, postačí třeba jen tenký proužek bylinné náplasti Wutong na bolavé místo, popřípadě Jing Kang a Slaviton proti zánětu. Výplach z Alunitu, který je antibakteriální též není na škodu...