Podle statistik pouze 50% žen zažívá orgasmus...

Jak je to možné a co Vám pomůže?... 

Podle statistik pouhých 20% žen zažívá orgasmus pravidelně a dalších 30% - občas. Zbývajících 50% jej zažívá zřídka nebo vůbec.

Přičemž u většiny mužů problémy s dosažením orgasmu nevznikají. Lékař-sexuolog Alfred Kinsey, který studoval sexuální život milionů lidí, dospěl k závěru, že u zástupců silnějšího pohlaví dojde k ejakulaci během dvou minut po vaginální penetraci ve více než polovině všech sexuálních styků. Zatímco u žen, podle výzkumu Dr. Kinsey, se šance zažít orgasmus pomalu zvyšuje v průběhu 25 let, počínaje pubertou, ale ani na samotném vrcholu nedosahuje jeho pravděpodobnost ani 90%.

Z generace na generaci se předává názor, že ženy, které nezažívají orgasmus, jsou frigidní. Avšak výzkumy tento mýtus vyvrací! Moderní vědci vyčleňují mnoho důvodů anorgasmie, ale za jeden z hlavních je považována nevhodná sexuální stimulace v důsledku neznalosti anatomických zvláštností. Nejcitlivějším pohlavním orgánem je u žen klitoris, avšak k pohlavnímu styku dochází nejčastěji v polohách, ve kterých je tento stimulován jen slabě, přičemž dodatečnou stimulaci klitorisu pár nepraktikuje. V důsledku toho se ženský orgasmus vyvíjí pomaleji, během delšího časového úseku a je méně předvídatelný.

Základem působení gelu Volupta+ se stal objev vědců, kteří získali v roce 1998 Nobelovu cenu

Jak se používá tento životabudič?

Vytlačte na prst jeden "hrášek" gelu (asi 1 gram) a aplikovat na sliznici ve spodní části klitorisu, v místě, kde se setkávají malé stydké pysky, asi 5-10 minut před pohlavním stykem. Pro zvýšení příjemného účinku by měl být tento proces doprovázen sexuální stimulací: doteky, hlazením, líbáním a dalšími prvky předehry - žádný automatismus!

Pozor: energické roztírání gelu není nejvhodnějším postupem! Namísto toho umístěte ukazováček na nejvyšší vyčnívající bod klitorisu a jemně jej ohněte. Vznikne něco jako háček, který může dosáhnout na nervová vlákna, jež jsou umístěna přímo pod klitorisem. Od nich se bude vzrušení šířit hloubějí.

Po nanesení Volupta+ vzniká pocit chladu, mírného brnění - to jsou projevy působení mentolu. Pak dochází k absorpci L-argininu, doprovázené překrvením klitorisu a pohlavních orgánů, zvýšením sexuální touhy. Krví naplněné cévy zvyšují citlivost genitálií, což způsobuje příjemný pocit se zvyšující se schopností dosáhnout vyvrcholení.

Není těžké uhodnout, že působení Volupta+ zasáhne během pohlavního styku oba partnery. Avšak muž může použit gel také před stykem. Nejúčinnější je aplikace Volupta+ na sliznici žaludu, právě zde se aktivní složky přípravku nejlépe vstřebají a budou stimulovat povrch tkání, což způsobí zvýšený přítok krve.

Doba působení Volupta+

Doba působení bude u každé ženy individuální, i když existuje všeobecná tendence k tomu, že příjemné pocity, které gel vyvolává, přetrvávají po dobu nejméně 30 minut. V některých případech i déle. Pokud je to nutné, lze gel použit opakovaně.

Kondom Volupta+ nepřekáží! Přípravek je vyroben na vodní bázi a je kompatibilní se všemi produkty z latexu.

Zvyšující se účinek používání Volupta+

Může žena očekávat po použití okamžitý výsledek? Vše závisí na ní samotné - na jejím věku, hormonálním stavu a také na tom, zda žena, ale také i její partner, znají její individuální pohlavní citlivost. Některé ženy cítí výrazné zlepšení již v průběhu prvního použití. Ale většina uvádí kumulativní účinek - čím déle budete Volupta+ používat, tím výraznější budou vaše prožitky.

Nyní AKCE 2+1 balení zdarma.
Nyní AKCE 2+1 balení zdarma.