Posledních pár vzorečků náplastí na bolest !!!

Vzorečky náplastí tianDe zdarma pro nové zákaznice. 

Tělová léčivá náplast Wutong je účinným prostředkem k odstranění bolesti ve svalech a kloubech. Zmírňuje bolesti při revmatických stavech, výměnných postiženích kloubů (osteochondróza), používá se při bolesti svalů, natažení, výronu, zlomenině.anestetický účinek, zmírňuje otoky, zlepšuje místní krevní oběh a působí protizánětlivě. Náplast obsahuje skořicový olej, habanero (pálivá paprička), nať kopytníku, kořen Notopterygium incisum, dudník, plamének, světlici barvířskou, výtažek z kadidlovníku, myrhu, dračí krev, mentol. 

Snižuje zánět a bolest kloubů, zabraňuje poničení kloubní chrupavky, zlepšuje pohyblivost kloubů, odstraní bolestí svalů při podvrtnutích, zlepšuje propustnost cév. Složení: esenciální olej ze skořicovníku čínského, extrakt z chvojníku dvouklasého, kořene děhele čínského, kořene plaménku čínského, olej ze světlice barvířské, kadidlo, smůla myrhy, borneol, mentol.

Doporučuje se používat při artritidě, revmatismu, při svalových a kostních bolestech, při zhmožděních, podvrtnutích, vykloubeních, při kloubních bolestech a mezižeberní neuralgii. Má nejlepší účinek při nalepeni na akupunkturní body. 

Přípravek pracuje na principu "suché kapačky". rostlinné extrakty přes kůži vstupují do interakce s lidským tělem, pozitivně působí na jeho fyziologický a energetický stav. 

Při honbě za mládím a krásou jsou ženy schopny téměř všeho! Kosmetické procedury, na které si neváhají vzít půjčku, nebezpečné přípravky, lidové recepty všeho druhu... S krémem "Senzace" už ale nebude muset podstupovat žádné oběti - jeho použití je snadné a příjemné, viditelný účinek přitom přichází okamžitě. Povrchový ultra-lifting vyhladí drobné...

Nejednotné zbarvení kůže neboli hyperpigmentace postihuje pokožku obličeje, rukou, dekoltu anebo nohou. Zjistěte, jak vznikají pigmentové skvrny, jaké jsou možnosti jejich odstranění a jak předcházet tvorbě nežádoucích tmavých skvrn na kůži.