Praní by mělo být bezpečné! 

Prostředek pro ekologické a ekonomické praní barevného prádla. Díky absenci agresivních chemických látek jsou eko-koule s turmalínem zcela neškodné pro zdraví člověka a životní prostředí. Nahrazují nejen prací prášky a tekuté prací prostředky, ale i aviváž. Předpokládaná životnost ekosfér - 400 pracích cyklů.
Nákupem eko-koulí sponzorujete výsadbu jednoho jehličnanu v rámci v charitativní akce "Les TianDe".


Program pro životní prostředí 

TianDe - korporace na věky věků. Máme ambiciózní plány na několik desítek let dopředu a záleží nám na tom, jak bude naše planeta vypadat za 100 nebo 200 let. Pečujeme o naši budoucnost tím, že zavádíme do sortimentu ekologické produkty, což umožňuje nezatěžovat přírodu a vést naše zákazníky k zodpovědnému chování.

Ekologické produkty mezinárodní korporace TianDe se neválejí na zaprášených policích zastrčených někde v zadní části prodejny, ale nacházejí své zákazníky díky systému přímého prodeje. V tomto způsobu propagace je zakořeněn osobitý smysl pro sociální odpovědnost. Právě MLM umožňuje pomocí osobních kontaktů předávat konečným zákazníkům nejen ekologicky čisté a zdravotně nezávadné produkty, ale i důležité informace.

Korporace TianDe považuje za svou misi realizaci ekologického projektu, zvýšení povědomí obyvatelstva o ekologické kultuře a zpopularizování myšlenky týkající se péče o zdraví a životní prostředí.

Každý, kdo si pořídí produkci TM Ekosféra, ví, že díky této volbě nejen pečuje o zdraví svých nejbližších, ale také značně přispívá ke zlepšení ekologické situace na planetě.

Každý prodaný produkt ze série Ekosféra daruje život jednomu stromku. Od roku 2013 korporace přispívá z prostředků získaných prodejem ekologických výrobků na zalesňování planety. Za celou dobu trvání projektu "Les TianDe" bylo na území Ruska a Kazachstánu společnými silami distributorů a partnerů korporace vysázeno více než 300 000 sazenic jehličnatých stromků. To představuje 75 hektarů lesa, který umožní zásobit kyslíkem město čítající 1,5 milionu obyvatel.

Roku 2014 ekologické projekty TianDe získaly uznání Mezinárodního ekologického hnutí TerraViva (v překladu znamená Živá planeta), jehož předsedou je člen Veřejné komory RF, zástupce předsedy Komise kultury, umění, tvorby a historicko-kulturního dědictví, akademik Ruské akademie přírodních věd, doktor biologických věd, profesor N. N. Drozdov.