Zbraně proti pigmentovým skvrnám od TianDe

Nejednotné zbarvení kůže neboli hyperpigmentace postihuje pokožku obličeje, rukou, dekoltu anebo nohou. Zjistěte, jak vznikají pigmentové skvrny, jaké jsou možnosti jejich odstranění a jak předcházet tvorbě nežádoucích tmavých skvrn na kůži.

Pigmentové skvrny vznikají nejčastěji následkem slunečního záření, kterému byly postižené oblasti vystavené.

Pigmentové skvrny - příčiny

  • UV záření
  • hormonální změny (těhotenství, hormonální antikoncepce)
  • genetické faktory
  • poranění a záněty kůže

Je třeba si přiznat, že nejúčinnější metodou pro předcházení tvorby pigmentových (stařeckých) skvrn je nevystavovat pokožku slunečnímu záření, tedy nechodit vůbec na slunce. Tento zákaz můžete obejít každodenním důsledným používám ochranných krémů s SPF, a to na všech místech, která jsou během dne nezakrytá (obličej, ruce, dekolt, nohy). 

TianDe výrobky, které pomáhají 

Opalovací mléko SPF 30

Milujete chvíle strávené na sluníčku? Chcete mít dokonalé opálení? Splňte si svá přání díky TianDe a starosti kvůli škodlivým slunečním paprskům hoďte za hlavu!
Není žádným tajemstvím, že ultrafiolové záření způsobuje fotostárnutí kůže a může být příčinou vzniku i mnoha dalších problémů. Co s tím? Používejte kvalitní kosmetiku s ochranným faktorem a opalujte se bez výčitek!
Jemné mléko na opalování s vysokým ochranným faktorem SPF 30 vám zajistí ochranu před škodlivými UVA a UVB paprsky. Přípravek je voděodolný a po vykoupání se nemusíte znovu natírat.
Díky speciálnímu složení mléko nejen chrání pokožku během opalování, ale také ji hydratuje a pečuje o její krásu a hebkost.

POUŽITÍ:

Nanášejte měkkými krouživými pohyby na odhalená místa těla před tím než půjdete ven.